• www.facebook.com/uczpre
  • Canlı Destek
<?php echo $row_ayar['siteadi']; ?>

Hizmet Koşulları

Bu sayfada bulunan maddeler, uczpre.com ile uczpre.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında

Satın alacağınız ürün, Mojang stüdyosu tarafından geliştirilen Minecraft oyunu için satın alınmış bir hesaptır. Bu hesaba Minecraft oyunu üzerinden giriş yaparak çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz.
Bu hesapla Mojang.com web sitesine giriş yapabilirsiniz.


Değişim Teslim Süreci

Hesabın kullanıcı tarafından değiştirilmediğinden emin olmak amacıyla hesabın satıcısı tarafından teyit edildiğinden itibaren 2 iş günü içerisinde hesap satın alan kişi veya şahısa teslim edilir.

Garanti ve ürün değişimi için tek şart hesabınıza giriş yapılamıyor olmasıdır.. Satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise yani giriş yapamıyorsanız, Canlı Destek Veya Sitede Bulunan Mail Adreslerimize Mail Atın. Özel olarak hazırladığımız yazılım, satın almış olduğunuz hesabın bilgilerini anında kontrol ettikten sonra hemen değişim işlemini yapıp yeni hesabınızı teslim edecektir.Değişim talebi sadece 1 kez yapılabilir.Oyunların Teslim Süresi

Ürünlerin teslim süresi 24 saatir.


Sorumluluk reddi

uczpre.com üzerinden satın alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili Minecraft hesabını uczpre.com üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. uczpre.com üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden uczpre.com sorumlu değildir.

Oyunu crackli kullanımlardan doğacak problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Orjinal minecraft launcher kullanımını tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapan kişiler "Kullanım Koşulları"nı kabul etmiş sayılır.


‹ Anasayfaya geri dön